WhatsApp Destek

400 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Vega 120 Mg
Vega 120 Mg

Vega 120 mg Sildenafil Hap Ereksiyon Sağlayıcı

TR-121

Vega 120 mg sildenafil cinsel istek ve performans arttırıcı hap ürünleri erkeklerde oluşan cinsel problemlerini kısa sürede ortadan kaldırarak sağlıklı birleşimler sunuyor.

159,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Vega 120 Mg Sildenafil Hap Ereksiyon Sağlayıcı

 

Sertleştirici ve Ereksiyon Sağlayıcı Vega Hapı!

Organik hastalıklara bağlı sertleşme (ereksiyon) yetersizliği, Vega 120 mg Sildenafil Hap' ın geliştirilmesiyle eskiye göre daha yüksek oranda tedavi olanağına kavuşturmaktadır.

İnsanın en temel davranışlarından biri olan cinsellik biyolojik, psikolojik ve sosyokültürel unsurları ile karmaşık bir olaydır. Yakın geçmişte insanın verdiği cinsel tepkilerinin fizyolojisine ilişkin çok az şey biliniyordu. Tabu ve gizliliklerle dolu olan bu alan, bilimsel araştırmalara bile büyük ölçüde kapalı araştırmalara bile büyük ölçüde kapalı kaldı. Ama son yirmi, otuz yılda Batı dünyasının cinsel alışkanlıkları köklü değişikliklere uğradı. Bu gelişmeler sayesinde insan cinselliğinin fizyolojik temellerini konu alan araştırma ve incelemeler hızla çoğaldı. Cinselliğe bu yeni yaklaşımın yarattığı rahatlık çok sayıda kadın ve erkeğin cinsel sorunları nedeniyle hekim ve uzmanlara başvurabilmesini sağladı.

Sertleşme bozukluğu, empotans ya da daha yaygın biçimde cinsel iktidarsızlık olarak bilinen durum, erkeğin cinsel isteğine karşın kamış (penis) damarlarında kan toplanmaması, bundan ötürü kamışın sertleşememesi ya da sertliğini yeterli süre koruyamayarak cinsel birleşmeyi tam anlamıyla gerçekleştirememesidir.

 

Birçok erkekte aralıklı olarak görülebilen bu durum genellikle çok aşağılayıcı bir deneyim olarak yaşanır “İktidarsızlık” terimi de günlük dilde yalnız bir cinsel işlev bozukluğu anlamıyla sınırlı kalmayıp, erkeklere yönelik hakaret ve küçümseme boyutları kazandığı için cinsel tedavi uzmanları bu terim yerine sertleşme yetersizliğini kullanmayı yeğlerler.

 

SERTLEŞME BOZUKLUKLARI

 

İktidarsızlık çeşitli biçimlerde görülür.

 

Sertleşmenin hiç olmaması: İster kendiliğinden ya da bir dış uyarıyla, isterse yalnızken ya da cinsel ilişki sırasında sertleşme gerçekleşmez.

 

Yetersiz sertleşme: Cinsel birleşmede dölyolu ağzının aşılması için kamış sertliğinin belirli bir düzeye ulaşması gerekir. Bu düzey genellikle yarı sertleşme olarak tanımlanır ve oran olarak yüzde 50''ye, 10 üstünden yapılan derecelendirmede 5''e karşılık gelir.

 

Yetersiz sertleşmede hasta ve eşi genellikle başarısız cinsel ilişkiden yakınırlar.

 

Kararsız sertleşme: Cinsel ilişki sırasında sertleşme düzeyi değişiklik gösterir. Birleşme öncesinde gelişen tam sertleşme, birleşme anında kaybolabilir. Buna karşın yarı sertlikle birleşme tamamlanabilir.

 

Yerine göre sertleşme: Hasta yalnız kaldığında kendiliğinden ya da mastürbasyon sırasında sertleşme gerçekleşir. Ama başkasıyla birlikteyken yeterli sertleşmenin olup olmayacağı kestirilemez. Bu durum kişiye ya da dış koşullara bağlı olabilir.

 

Bir erkeğin özel yaşamanı paylaştığı kişinin yanında ulaştığı sertleşme ile böyle özel bir ilişkide olmadığı birinin yanında ulaştığı sertleşme arasında belirgin farklar görülebilir.

 

Vega hap cinsel uyarının olduğu her alanda sertleşme sorunlarını ortadan kaldırır 72 saat ereksiyon sağlar

 

Vega 120 mg tablet diğer afrodizyak haplarına göre normalden daha uzun bir etki sağlar.

 

Vega 120 mavi hap ereksiyon sağlayıcı etkisi 10 saate kadar ulaştırır.

 

Vega 120 mg mavi hap sadece su veya meyve suyu ile alınır. 

 

Tablet yan etkileri; Tablet 120 mg'da herhangi bir yan etkileri ve değişkenlik sağlayan diğer etkiler yoktur.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

    © 2020 Damla Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.